Cape of Good Hope
Neúspěch ničí zbabělce a inspiruje vítěze.

Energie pomáhá překonávat stres

Únor 13th, 2008 zaslal admin

Snadná pomoc při silném ataku

Hodně často jsem přemýšlel nad tím, jak si ulehčit průběh panického ataku a celkově den s DP/DR. Přišel jsem na to, že moje problémy zhoršuje únava a to dost razantně. Jenže co s tím když vám i 12 hodin spánku denně nedává sílu jakou by jste potřebovali. Hledal jsem nějaký stimulant. Našel jsem si na internetu nutriční tabulku a dočetl jsem se, že nejvíce cukrů, tedy energie, je v banánu. Zkoušel jsem to a opravdu to bylo o něco lepší, jenže bylo toho pořád málo.

Řešením jsou energy tyčinky

Přestal jsem hledat mezi ovocem a raději jsem zamířil do obchodu. Hledal jsem různé čokolády, tyčinky, ale spíš něco co se vám v kapse nerozteče, můžete to vzít všude sebou a sníte do hned. Po testování různých patlanin odpadly čokolády a různé krémové a čoko tyčinky až jsem našel přesně to co jsem potřeboval. Tyčinky CORNY. Vím, že to teď bude znít jako reklama (dobře..přiznávám, oslovil mě distributor těchto tyčinek a ve tmavé uličce na Pankráci mi v igelitové tašce předal pár kapříků) ale tohle má pro mě jednoznačně pozitivní účinek. Když cítím, že jsem unavený a že na mě jdou panické ataky, prostě si vezmu jednu tyčinku (ta čokoládová je super) a většinou se mi uleví. Než se sacharidy z tyčinky dostanou do vašeho organismu, trvá to zhruba půlhodiny. Není to můj výmysl, v té tyčince je opravdu energická bomba. Co se může někomu vadit je obsah tuků, takže můžete přibrat nějaké to kilo navíc. Já mám ale štíhlou postavu takže nějaké kalorie navíc mě vůbec netrápí.

Tyčinka CornyNěkdo by teď mohl namítnou, že celé to je placebo. To se nebudu snažit vyvracet, nehledám zázračný lék na DP/DR, ale prostředky, které moje utrpení ulehčí. Celý den mám předem nalajnovaný, ataky dostávám ve stejnou dobu, ve stejné chvíle. I když na to nemyslím, jsou puštěny nějaké hodiny které běží. S touto energií to prostě celé jde překonávat snadněji, nevím čím to je. Asi sacharady příznivě působí na nervový systém. Fakt je ten, že v tyčinkách Corny je příval energie opravdu obrovský. Co chci sdělit lidem co o tom neví, energie (a je jedno zda z ovoce, energetických nápojů či tyčinek) příznivě působí na snadnější prožívání stresu. Pokud musím někde fungovat celý den, tuhle dobrotu mám většinou sebou.

Zaslano do sekce Léčba

Zanechte komentář

Čtěte upozornění: Váš komentář musí být nejprve schválen moderátorem, není tedy důvod váš příspěvek posílat vícekrát.