Cape of Good Hope
Neúspěch ničí zbabělce a inspiruje vítěze.

B – komplex

Únor 13th, 2008 zaslal admin

Při brouzdání na anglických stránkách jsem se dočetl, že mnoha lidem pomáhá B-complex. Jako u většiny věcí, jsem byl skeptický, ale až do doby, kdy jsem se o něm dočetl znovu na diskuzi o panické poruše.

Nejsou to žádné drastické léky a proto jsem si řekl, že za vyzkoušení nic nedám. Nečekal jsem od toho zázraky, ovšem B-komplex, splnil předpoklady nad má očekávání.

Co je to B-complex

B-complex je souhrn vitamínů B. Je nezbytný pro správné fungování metabolismu a jeho hlavní předností je, že pomáhá proti stresu. Pomáhá posilňovat imunitní systém a je dobrý proti únavě. Mimoto jej lékaři často doporučují např. proti oparům, ale i mnoha dalším nemocem. Na místě je třeba zdůraznit fakt, že B-komplex nejsou léky, ale souhrn vitamínů, takže nemají nežádoucí účinky. Vzácně se vyskytují pouze různé vyrážky.

Vlastní zkušenost

Pokud mohu mluvit za sebe, B-komplex splnil B-komplexmá očekávání. Co mi na derealizaci velmi vadilo byla právě únava, která ji hodně posilňovala. S b-complexem nezmizela, ale je slabší a to je přesně co jsem potřeboval. Stačí mi méně hodin spánku než dříve. Celkově to beru jakou dobrou pomoc i proti stresu. Vyzkoušel jsem i b-komplex forte, tedy vyšší dávku a uvidíme jaké budu mít zkušenosti s ní. V současnosti užívám jednu tabletku denně ale nechci brát b komplex pravidelně balení za balením, aby na něj nevznikala tolerance.

Zaslano do sekce Léčba

Zanechte komentář

Čtěte upozornění: Váš komentář musí být nejprve schválen moderátorem, není tedy důvod váš příspěvek posílat vícekrát.