Cape of Good Hope
Neúspěch ničí zbabělce a inspiruje vítěze.

Hádky jsou potrava pro stvůru

Září 1st, 2008 zaslal admin

Padla tady poznámka, že umřel blog, neumřel, akorát není o čem hodnotném psát. Taky chybí chuť, v posledních dnech se nemám moc dobře a přišlo mi zbytečně přelévat negativní energii na ostatní. Když nemohu psát o pozitivních věcech tak raději o ničem, to jsem si říkal.
V jedné knize o meditaci jsem četl, že člověk má určité energetické pole nabité energií (buď pozitivní nebo negativní) a tohle pole předává ostatním lidem. Myslím, že je to pravda. V posledních dnech mě ani tak neštve dpdr jako spíš moje okolí. Já věřím tomu co píše Paul a podle toho jak se u mě mění dpdr tak to ve mě jen potvrzuje. Prostě to nechávám být. Nevím co se ale děje s mými rodiči, co je sere jestli práce nebo já, o víkendu to byla matka, dneska zase otec. Naprosto bez důvodu vždycky chytnou amok a začnou mi nadávat a chtějí se za každou cenu hádat. Po víkendové hádce jsem už byl poučený, že zůstat v klidu je nejlepší řešení, no je to bezva nápad ale zkuste si to když vám fotr z 20 centimetrů řve do ucha a prská do obličeje, mimoto plácá úplné nesmysly. Naše žití je takové všelijaké, myslím, že žít u nás doma by každému dělalo problém, není to jen o lidech ale také o prostředí. Nikdy jsem si to neuvědomoval, protože jsem byl silná osobnost co vše dokázala zvládnout, ale teď to vidím úplně jinak.

Nevím jak se mohu zlepšovat, když mě neustále někdo sere, hádky jsou prostě k ničemu. Je mi z toho všeho akorát špatně a co nejhorší, ty lidi si neuvědomují jak mi tim škodí, zajímají je úplné kraviny. Nevědí, že těmihle píčovinami akorát živí tu stvůru co je ve mě, že s každou hádkou přibývá na síle, že s každou hádkou mě má více ve své moci a vy nedokážete dělat nic. Jen zoufale sledovat, jak vás ničí vaši nejbližší, od nepřátel bych to ještě pochopil ale od rodiny? Já mám naštěstí dobrou pamět a až oni budou potřebovat pomoc, až budou potřebovat podporu a sebevědomí, já budu ten první co se s klidem obrátí zády a lhostejnost bude jediné, co ode mě dostanou.

Moje jediná rada kterou vám k podobné situaci mohu dát je ta, že až se ráno vzbudíte, nekažte si den tím, že budete hodnotit včeřejšek, nevyřešíte včera ani zítra, vyřešíte jenom tady a teď.

Zaslano do sekce O mě

2 komentáře

  1. Zefir

    Špatně si mě pochopil. Tím „umřel blog“ jsem myslel aktuální stav v době zápisu komentáře, kdy opravdu web nejel :)

  2. Honza

    Aha, to je možné, z hostingu mi psali email že dochází k výpadkům, ale já si ničeho nevšimnul (asi jsem nebyl ve správnou chvíli na správném místě) takže včera přesunuli web na nový server, už by to mělo být ok. :)

Zanechte komentář

Čtěte upozornění: Váš komentář musí být nejprve schválen moderátorem, není tedy důvod váš příspěvek posílat vícekrát.